Contactinformatie

brightspace.fbe@hva.nl

Dit e-mailadres kan gebruikt worden voor algemene vragen. Neem contact op met de Adviseur onderwijsvernieuwing van jouw cluster als het gaat om de inzet van ICT in onderwijs voor jouw opleiding.

Commerci√ęle¬†Economie

Sylvain Wielkens

Adviseur Onderwijs-
vernieuwing

06-52428355

s.wielkens@hva.nl

Laura Doornbos

Onderwijskundige

0621157428

l.j.doornbos@hva.nl

Dennis van Aart

Onderwijskundige

06-36320980

d.van.aart@hva.nl

Finance & Accounting

Ronalda van Kemenade

Onderwijskundige

06-26638706

r.a.a.van.kemenade@hva.nl

Erik Hof

Onderwijskundige

0644218885

e.w.hof@hva.nl

Richard Kragten

Adviseur Onderwijs-
vernieuwing

06-29164465

r.kragten@hva.nl

AMSIB

Renate Teuwsen

Onderwijskundige

06-21158406

c.w.teuwsen@hva.nl

Adriaan van Nieuwkerk

Onderwijskundige

0634017847

j.a.van.nieuwkerk@hva.nl

Management & Organisatie

Rosanne Chocolaad

Adviseur Onderwijs-
vernieuwing

06-21157579

r.e.chocolaad@hva.nl

Jeanette Lagrouw

Onderwijskundige BK

06-21156747

j.lagrouw@hva.nl

IV-Team

Martine Willekes

Functioneel beheerder

06-21158123

iv.fbe@hva.nl

Zulaika Zimmerman

Functioneel beheerder

06-21156198

iv.fbe@hva.nl

Kim Rijsdijk

Brightspace expert

06-21155838

brightspace.fbe@hva.nl