brightspace.fbe@hva.nl

Dit e-mailadres kan gebruikt worden voor algemene vragen. Neem contact op met de Adviseur onderwijsvernieuwing van jouw cluster als het gaat om de inzet van ICT in onderwijs voor jouw opleiding.

Commerciële Economie

Sylvain Wielkens

Adviseur Onderwijs-
vernieuwing

s.wielkens@hva.nl

Laura Doornbos

Onderwijskundige

l.j.doornbos@hva.nl

Dennis van Aart

Onderwijskundige

d.van.aart@hva.nl

Finance & Accounting

Ronalda van Kemenade

Onderwijskundige

r.a.a.van.kemenade@hva.nl

Erik Hof

Onderwijskundige

e.w.hof@hva.nl

Richard Kragten

Adviseur Onderwijs-
vernieuwing

r.kragten@hva.nl

AMSIB

Renate Teuwsen

Onderwijskundige

c.w.teuwsen@hva.nl

Adriaan van Nieuwkerk

Onderwijskundige

j.a.van.nieuwkerk@hva.nl

Annemieke van den Bijllaardt

Adviseur onderwijsvernieuwing

Management & Organisatie

Rosanne Chocolaad

Adviseur Onderwijs-
vernieuwing

r.e.chocolaad@hva.nl

Jeanette Lagrouw

Onderwijskundige BK

j.lagrouw@hva.nl

IV-Team

Martine Willekes

Functioneel beheerder

iv.fbe@hva.nl

Zulaika Zimmerman

Functioneel beheerder

iv.fbe@hva.nl

Kim Rijsdijk

Functioneel beheerder

k.e.l.rijsdijk@hva.nl